HAKKIMIZDA

Hakkımızda


İDEAL İlaç Danışmanlık, farmasötik, biyolojik ürünler, jenerik ve tıbbi cihaz firmalarına araştırma, analiz ve danışmanlık hizmetleri sunan bağımsız bir Sözleşmeli Araştırma Kuruluşudur (SAK). Özellikle Biyoeşdeğerlik çalışmaları ile biyobenzerlerin kıyaslanabilirlik çalışmaları olmak üzere klinik çalışmaların başlatılması, tıbbi metinlerin yazılması, çalışmaların yürütülmesi ve biyometrik değerlendirme konularında uzmanlaşmış bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Klinik araştırmalar konusundaki geniş deneyimleri ile ekiplerimiz, klinik araştırmaların etik kurullara ve otoritelere başvurularının her aşamasını düzenler, yönetir ve sonuçlandırır. Ayrıca, farmasötik ve biyoteknoloji sanayilerine, ruhsat başvuruları ve regulatif operasyonel hizmetler bağlamında da danışmanlık vermekteyiz.

İDEAL İlaç Danışmanlık, Biyoyararlanım (BY) / Biyoeşdeşğerlik (BE) çalışmaları ve etkin madde olarak biyoteknoloji ile elde edilen proteinleri içeren biyolojik benzer tıbbi ürünler için etkililik ve güvenlilik çalışmalarını; etik, regülatif ve bilimsel standartlarda yöneten nitelikli ve deneyimli çalışanları ile İstanbul ve Ankara’da olmak üzere iki şehirde hizmetinizdedir..

İDEAL İlaç Danışmanlık, müşterilerine zamanında ve uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet vaat ederek müşterinin gizliliğinin korunmasına önem verir.

İDEAL İlaç Danışmanlık, ayrıca, Faz I-IV klinik çalışmalar için veri yönetimi, farmakokinetik/farmakodinamik modelleme, farmakovijilans ve sağlık otoritesi ile ilgili danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.